Kedimin Ağzı Kanıyor

Eliiiifff

Kedimin diş düşürme dönemi bir dişi sallanıyormuş ve battaniye ısırınca kanadı sebebo diş düşürmeden dolayı bilmiyorum acil cevap bekliyorum

7 CEVAP

SufleNarin

Benim kedim de diş düşürdü yakın zamanda, bu kadar kan yoktu neredeyse hiçyoktu ama ben çnemli bir şey olduğunu düşünmüyorum endişelenmeyin veterinerinize de danışın

Minikmuezza

benim kedimde dis dusurdu ama sadece disi dustu kanama olanida duymadim istahi yerindeyse sorun olmaz ama

sforselin

Bana da kan fazla gibi göründü. Bakabiliyorsanız bi ağzının içini kontrol edin bence.

Buketbayraktar

Geçen gün bende benzer bir şey yaşadım üstümde ki hırkanın kollarını ısırırken kan oldu. Ağzının içine baktım üst arka tarafta diş yok hiç o kısım kızarmıştı veterineri aradım normal dedi. Kanama devam ederse bu şekilde siz yine bir veterinerle görüşün

altunsila

Benim kedimin de dişi düşünce aynen fotoğraflardaki gibi kanaması oldu, yorganı ısırıp her yeri kan yapmıştı. Gayet normal. Kanın miktarından ziyade süresi önemli, mesela halen kanıyorsa durmuyorsa veterinere götürebilirsiniz.

Eliiiifff

Bu kadar kanamasında bir sıkıntı olur mu acaba çok korkuyorum

Eliiiifff

Cevaplarınız için çook teşekkürler veteriner 6 saat kanamanın normal olduğunu söyledi diş çıkarıyormuş