Elizabeth Boyunluğu

Guaidolce

Merhaba
Ben kedimi kısırlaştırdım ve boyunluk takıldı ancak kedim boyunluğu ile çok uğraşıyor :(
Doktoruna sormayı unutmuş annem ne kadar süre bu boyunluğu takacağını. Aranızda kedisini kısırlaştıran varsa eğer boyunluğu ne kadar süre taktıklarını söyleyebilir misiniz? Vet. aradım ama telefon düşmedi aramaya...bulunduğum yerde pek çekmiyor :( Ve kontrolu 2-3 gün sonra ama size de sormak istedim.
Çareyi burada buldum çünkü int bununla ilgili bir şey yazmıyor...

10 CEVAP

Alimeozmutlu

İki gün önce bizde kısırlaştırdık ben dikişlerini örtecek uzunlukta bebek atleti giydirdim boyunluğu bizim veterinerimiz önermedi

Ozge00

En az 1 hafta takılıyor. Kontrole gidince sormayı unutmayın :)

Guaidolce

Çok teşekkür ediyorum ikinize :)

Kontesiim

1 hafta kadar takıyorlar normalde ama siz yine de kontrole gidince danışırsınız veteriner hekiminize geçmiş olsun :)

melisaakrer

En az 1 hafta 10 gün duruyor ancak elizabeth boyunluğu yerine şöyle bir şey de alternatif olabilir hem daha rahat olur. Evde basit malzemelerle yapabilirsiniz. Kullanırsanız kullandıktan sonra yorum bırakır mısınız? Ben henüz kısırlaştıramadım kızgınlıktan çıkmayı bekliyoruz.

Guaidolce

@melisaakrer bağlantı açılamıyor maalesef:(

melisaakrer

@guaidolce hemen yeniden ekliyorum buraya tıklayın

melisaakrer

@guaidolce sanırım hata veriyor "My fur-baby, Pepe, got spayed! + DIY felt e-collar with only $1.99" bu başlıkla youtubedan aratır mısınız?

melisaakrer

Bu arada hata vermesinin sebebini anladım en son olarak buraya linki tekrar bırakıyorum. Lütfen diğerlerini es geçin. @Guaidolce

Guaidolce

Öneriniz için teşekkür ederim videoyu da izledim ama benim kedim eril ve her türlü ulaşıp ameliyat bölgesini yalayıp kendine zarar verebilir. Ve açıkçası çok oyuncu olduğu için o bezden yapılan ona dayanmaz :(