Kedim 17Aylık Ve 2Kilo Cinsi Scottish Fold Dişi Kilosu Az Ne Yapmam Lazım

AYSENADIDE

Kilo aldırmak için ne yapmam lazım, sizden somon yağı aldım inşallah Bi faydasını görürüz

6 CEVAP

Irms

Kesinlikle veterinere danışmalısınız bence

AsenaTuncay

Veterinerlerde satılan özel mamalar oluyor, arkadaşımın kedisi bu sayede toparladı. Sizde güvenilir iyi bir veteriner bulup onunla ilerleyebilirsiniz.

Guaidolce

Benim kedim 7,5 aylık ve 4 kiloya yakın, sizinki gerçekten de çok zayıf. Bence danışmadıysanız eğer veterinere danışın çünkü böyle bir sorun yaşamadığım için ne önerirsem yalan olur.

damlan

Benzer bir durum bizde de mevcut.2 yaşında 3.2 kg fakat iştahsızlık problemi çok sık yaşıyoruz.
Tekrar tahlillere bakıldı gene sıkıntı yok beslenme yetersizliği çıktı.Günlük 15 20 gram ancak yiyordur.2 haftadır. Şırınga ile besliyorum .İştah açıcı hap verdiler ama o da çok sersemliyor ilk gün.
Doktorumuz şırınga ile beslenmeye karşı alışkanlık haline getirir diyor.
Ne ile açabileceğimi bende şaşırdım artık.Bu arada keyfide yerinde

HillB

Mama tabağının dışına bir miktar kedi nanesi sürebilirsiniz, cezbedici olabilir. Bir zararı yok diye biliyorum.

Linsenpai

Malt ve yaş mama kullanın bol bol. Kısır değilse kısırlaştırın.