Komik Bir Soru Olabilir Sjdjjdjx

Irms
Irms

1000 Puan

Kedilerim yerden soğuk alır mı? Mermere yatmasınlar diye elimden geleni yaptım hala mermere yatıyolar inatla


14 CEVAP

DoraFiko
DoraFiko

12857

Aynı şeyi bende düşünüyorum :) bizimkide balkon mermerine yatıyor üşüyecek diye yanına sıcak su torbası koyuyordum :) musluktan su içmeyi çok seviyor içtikten sonra lavabonun içine yatıyor. Üşüseler yatmaz diye düşünüyorum sert ve serin yerde yatmak istiyorlar bazen :) ama bende üşütecekler diye çok korkuyorum


betul18
betul18

4259

bizde mutfağın fayansında üşür diye kilim serdik yattığı yere klimin altına girip yine fayansa yatıyo az kalsın üstüne basıcaktım akşam bu kedilerde bi şeyler ters o kesin yani:)


Cemrecookie
Cemrecookie

1038

Soğuk alırlar ishal gaz gibi sorunlar yaşanabilir özellikle yavrularda tabi bünyeden bünyeye değişir


Guaidolce
Guaidolce

2093

Kedinin bünyesine göre değişir. Ne yazıktır ki bizimki de yumuşak yatağında yatmaz ve gider kutunun içinde yatar:) kedilerin öyle değişik huyları var :)))


Mapple2
Mapple2

2375

Endişelenmeyinnmm Onlar keyiflerine düşkünlerdir :) Canları ne istiyorsa onu yaparlar yerler oynarlar ve Keyifleri istediğinde sevgi verirler..


HillB
HillB

1143

Ben de çok düşündüm bunu. Çareyi kedi elbisesi almak da buldum, artık balkon mermerlerine de ince battaniyeyi katlayarak koyuyorum. Gözetimde tutmakta fayda var.


Irms
Irms

1000

Kedi kıyafetleri eziyet olmaz mı ya tasmayı bile takasım gelmiyo hatta takmıyorum artık alışır mı acaba tshirt falan giydirsem djdjejdjjd @HillB


HillB
HillB

1143

Hırçın değillerse deneyin kıyafet giydirmeyi, en azından kış boyu; ilkin istemeyebilirler ama alışacaklardır. Patilerinden değil de karınlarından soğuk alıyorlar maalesef. Kulak uçlarından anlıyorum ben üşüyüp üşümediğini.


HillB
HillB

1143

Bazen unutup kıyafetini yalıyor, hem komik hem de üzücü tabi.


Irms
Irms

1000

Birinin yatmayı çok sevdiği bir masa vardı onu her zaman yattığı yere koyduk diğerine de yattığı yere sandalyesini koyduk, keyüfleri yettiğince artık....


Irms
Irms

1000

Soğuk oluyor geceleri ya üşürler kıyamam keşke laftan anlasalar...


Irms
Irms

1000

Evhamlı olmak ;(


DoraFiko
DoraFiko

12857

Yalanmak istediklerinde strese girmiyorlar mı peki kıyafetli olduklarında ? Günün bi kısmını yalanarak geçiriyorlar çünkü. :)


HillB
HillB

1143

Ben kısırlaştırdığım için zaten yakalık yerine kendi yaptığım elbiseyi giydirmek zorundayım, dikişleriyle oynamasın diye. Üstüne de üşümemesi için kıyafet almıştım. Giydirirken istemiyor hala ısırıyor ama onun iyiliği için. Maalesef şu anki oturduğum ev doğalgazlı değil.


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 252 Görüntüleme
  • 14 Cevap
  • 3 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 29956 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR