Kedinizin Kumunu Nasıl Temizliyorsunuz?

cagdasvn

Kedimin tuvaleti için kedi tuvalet poşeti kullanamıyorum hemen yırtıyor. Tuvaleti yıkarken sirke kullanıyorum sizce deterjan mı sirke mi?

1 CEVAP

tika_waylan

Yirtilsa bile kum poseti kullaniyorum ben bu sefer 2 tane koydum yirtilmasim diye. Posetsiz olursa onu camasir suyuyla temizlemen lazim. Yani nerde temizliyecegiz kuvette mi dusakabinde mi sonucta buyuk kedi tuvaleti o da bana pek hijyenik gelmiyor acikcasi en iyisi posete devam 2 kat poset koyun. Su an Alice'in kedi tuvalet postini kullaniyorim e biraz yirtiliyor ama rahat oluyor gene de buzgulu oldugu icin rahatlikla aliyorum alti delindiyse buyuk boy cop posetinekoyup aiyorum. Biraz kum kaldiysa delindigi icin onu da cop posetine dikkatlice dokup elime eldiven gecirip islak mendille guzele silip yeni kedi tuvalet posti geciriyorum yei kum koyuyorum bitiyor. Aksi halde 2 haftada bir kedi tuvaletini camasir suyu dokup sicak tazyikli suda yikamak gerekiyor ki bu zor bir sey.