Çok Çok Acil Bakın Lütfen

elcnugr

Kedimin kakasında ilk başlarda kan vardı fakat kakası normaldi ishal değildi. Proplan forti flora verdi 5 tane. Kullandığımız ilk gün ishal oldu. İki gün boyunca yemek yememeye başladı. Tekrar vete gittim. Ek Gıda verdi şırıngayla. Eve döndük akşam kustu. Bi saat sonra bende o ek gıdadan verdim. Daha sonra fip, kanlı ishal, giardia testleri yapıldı. Üç hastalıkta yokmuş. Hala yememeye devam etti. Şırıngayla besledim hep. Tekrar gittik veterinere hemogram testi yapıldı hiçbir sıkıntı yok testte. O gün serum bağlandı iğneler oldu. Orada kustu da . Köpük şeklinde ve içinde iki tane tüy vardı. Ama malt kullanıyoruz. Aklım ermiyor artık. Hala mamasını yemiyor kokluyor gidiyor üstünü kapatmaya çalışıyor. Yeni mama (ND) aldım. Çok az yedi. Yaş mama ve haşlanmış tavuk verdim. Onlardan da azar azar yedi. Neyi var bilmiyorum. Çok korkuyorum artık. Maddi manevi ben de o da çok yorulduk.

16 CEVAP

elcnugr

Bugün veterinere gittik. Kalın bağırsağında düğümlenme olmuş. Ameliyat oldu. Şu an uyandı. Üç gün orada kalıcak. Dua edin toparlasın çabucak. Ama içim daha rahat. Rahatsızlığı belli oldu tedavisini oldu. Geriye çabucak kendini toparlaması kalıyor.