Neyi Var Kedimin

Buseyummysu

Kedim et gördüğünde Sevinç’ten miyavladı bir an önce yemek isterdi ama bu gün et verdiğimde yemedi zorla yedirmek istedim geri çekildi . Bu normal mi? Bir şeyi olabilir mi? Enerjisi gayet iyi oyun oynuyor kendini temizliyor ama Ege böyle tepki vermesine alışkın değilim açıkçası .

5 CEVAP

Ozge00

Normal mama yemesindr su içmesinde azalma var mi?

damladamlaxx

benimki de oyle son iki gündür ya acaba depremi mi hissediyolar diye düsünmüyo degil insan

Buseyummysu

Hayır su içmeyi çok seviyor mamasını da yiyor gün içinde ama et yememesi korkuttu beni

Buseyummysu

Bilemiyorum ama bu düşünce benimde aklıma geldi gün içerisinde korkuyorum bir şeyi var Mıdır diye et görünce miyav miyav der zıp zıp zıplar ama yemedi bile bu gün

nslhnpkr

normal olabilir belkide mama ve su istiyordur