Sağır Kedi Bakımı Zormu

Sağır kedi sahiplenicem ama oncesınde bıraz bılgı edınmek ıstedım kedısı sağır olan varmı ne gıbı zorlukları var evde bı kedım daha var bazı seyler ondan kolayca ogrenır ama kalabalık bi aileyiz evimize sürekli misafirde geliyo ürkermi genelde ürkek olurlar diye okumuştum bi yerde yardımcı olursanız sevınırım

2 CEVAP

dollfacepersian

Kalabalıktan ürker kesinlikle. En azından alışma sürecinde eve misafir almayın bence. Birde dışarıyı rahatça görebileceği sineklik gibi havalandırması olan taşıma çantası kullanmanız veteriner ziyaretlerinde kolaylık sağlayacaktır.
Birde şunu okumanızı tavsiye ederim.
http://www.animallia.com/index.php?id=520

Sağır kedi sağlam bir kediye gore daha urkek olur ve bakimi çok zor ben bir ara bakmıştım bahçde. ama sagir bir kediye bakmaniz cok iyi birşey olacaktir. Evinizde 2 kedi olacagi icin öburu ona saldirmak isteyebilir ona dikkat edin