Hangi Marka Kısırlaştırılmış Kedi Maması?

Bkrrr

Merhabalar herkese oğlumu kısırlaştırma yaptırdıktan hemen sonra hangi kısırlaştırılmış mama konusunda araştırmalar yapıyorum bütçeme göre. Resmini attığım 3 mamadan sizce hangisi?
✔️Prochoise Pro 33 somonlu karidesli
✔️Mystic Az tahıllı somonlu
✔️Britcare Missy Tavuklu ve pirinçli

11 CEVAP

Ozge00

Prochoice değil de diger ikisinden biri olabilir.

uzumkitty

prochoice mamanın içeriğinde protein var, et falan yok.
brit care ile mystic markasında et oranı yeterlidir.
prochoice harici 2 mamayı düşünün.

Ozge00

Içeriğine baktığımızda diger ikisi daha iyi duruyor. Daha iyi mamalar da var tabi ama üçü arasından brit veya mystic. Hadi mystic yeni mama güven duyamam derseniz, brit olsun. Size kalmış. Ama önce numune isteyin deneyin veya 1 kiloluk alın, sevmeme veya iyi gelmeme ihtimalleri dr var

Prochoice harici diğer ikisi tercih edilebilir. Golosiye de bi bakmanızı öneririm.
Daha detaylı inceleme için https://youtu.be/plqeZP6NiB0 bakabilirsiniz. Güzel bilgiler veriyor

Themis_hy

Brit care

Bkrrr

@Hazagultekin çok teşekkür ederim tavsiyeniz için bunu izlemiştim bu soruyu açtıktan hemen sonra. O marka için taurin oranı yazmamasından dolayı medafeliyim dedi ondan dolayı bende çekimser kaldım

elifkonakci

Üçü içinden Mystic bence.

Bkrrr

**NOT: BU FIYAT ARALIĞINDA BAŞKA TAVSİYELERE AÇIĞIM TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN **

Bkrrr

Rica etsem nedeni nedir acaba prochoise düşünüyordum içerik kalitesi olarak

Ozge00

Prochoice
Kurutulmuş Balık Proteini (%28), Kurutulmuş Tavuk Proteini, Baldo Pirinç, Mısır, Karides Unu (%8), Rafine Tavuk Yağı, Somon Yağı (%4), Bezelye, Hamsi Unu, Bira Mayası, Nükleotit Maya Proteini, Mineraller, Prebiotik Mannan Oligo Sakkaritler, Deniz Yosunu, Avizeağacı Özütü, Kızılcık Tozu, Pisilyum.

Mystic
Kurutulmuş ve taze somon ve deniz balığı (%30),kahve rengi pirinç, bezelye, nohut, patates, rafin tavuk yağı, hamsi unu, bira mayası, hidrolize tavuk ciğeri, hamsi yağı, nükleotit maya proteini, mineraller, prebiotik manan oligo sakkaritler, deniz yosunu, avize ağacı özütü, zerdeçal kökü tozu, kabak, havuç, nar, kinoa, yucca, pisilyum.

Brit
Bileşim: Kurutulmuş tavuk (20%), pirinç, tavuk unu (% 14), kurutulmuş hindi (% 14), (tokoferoller ile korunmuş) tavuk yağı, pirinç kepeği, kurutulmuş elma, maya, tavuk karaciğeri (% 2), somon yağı, mannan -oligosacharidy (155 mg / kg), fruktooligosakaridler (125 mg / kg), avize ağacı özütü (85 mg / kg), Deniz (ug / kg 50 mg) eklenmiştir

Bkrrr

Çok teşekkür ederim aslında mısır bile almamak için sebep mısırı gözden kaçırdım