Kedimin Kafasında Ne Var

Salihaylmz

Yavru kedimin kafasında küçük küçük siyah noktalar var pire mi bit mi ne olduğunu bilemiyorum silkeleyince bazıları döküldü. Keremde tüy dökülmesi falan da yok. Sadece kafasında var o siyah noktalardan başka yerde görmedim . Resimlerde tam gözüküyor mu bilemiyorum çünkü çok küçükler

8 CEVAP

Guaidolce

Benim kedimin bacağında mantar oluşmuştu yuvarlak küçük bir kısımda ve o bölgede tüyler dökülmüştü. Mantar olsa tüyler dökülür diye düşünüyorum

Guaidolce

Büyük ihtimal öyle bir şeydir sadece mantar olmadığını düşünüyorum. Geçmiş olsun şimdiden

sena22xx

Pire pisliği olabilir mi acaba

sena22xx

Kedinizi uyurken bit tarağı ile taramayı deneyin. Piresi varsa uyurken çıkıyor genelde. Yanınızda su dolu bir kap bulunsun. Pireyi yakaladığınız gibi suyun içine atın kaçıyorlar çünkü. Siyah şeyleri de nemli bir peçeteyle ezin eğer pire dışkısı ise kırmızı kanlı gibi olacaktır.

Salihaylmz

Bit yumurtası mi ki acaba birtanesini alıp bit yumurtası sirke gibi tırnakla sıktım biraz ses çıktı ama bilemiyorum

Salihaylmz

Teşekkür ederim veterinere gitmeden çözemeyeceğim heralde mecbur veterinere gideceğim malesef

Salihaylmz

Ayy evet benziyor netten baktım da
Pire yumurtasına da benziyor

Salihaylmz

Teşekkür ederim dediginizi yapacağım