Kedim Su İçmiyordu Şimdi Yemekte Yemiyor ?

Delaluna

Kedim yemek çok az yemeye başladı gün içinde küçük bi kase Mamayı bitiriyordu şimdi ertesi güne kalıyor maması neredeyse su tüketmediğindende bahsetmiştim daha önce

3 CEVAP

Sedayksl

Şırıngayla su verebilirsiniz ama ağzının yanından verin ciğerine kaçmasın uzun süreli susuz kalmamalı dehidrasyon yaşar , ayrıca yemekte yemiyorsa hasta olabilir gecikmeden vet. danışın/gidin

Themis_hy

Neşesi yerindeyse hasta gibi değilse mamayı değiştirin, avcunuzla yedirin, yaş mama yedirin. Mama az yediği için de suyu az içer. Ama böyle devam ederse hastalanır. Mamasını değiştirdiğinüz halde de yemiyorsa veterinere danışarak aminosol şurup verin 1-2 hafta iştahı açılması için

Delaluna

Sağolun