Kedim Kabloları Kemiriyor

ygyagmur

Kedim 3.5 aylık sürekli kabloları ısırıyor ve kemiriyor. Geçen gün ince kablolardan birini koparmış neyse ki elektrik çarpmadı. Onu bu huyundan nasıl vazgeçirebilirim?

6 CEVAP

emrezrtrk

Kablolara limon sürün

Merve203

Dis kasiyicilardan alin.

Ozge00

Kablolari alüminyum folyo ile kaplayabilirsiniz

alabalik32

Benim küçük adamda interneti halletmişti bizim.Ben koli bandıyla duvara yapıştırmıştım bütün kabloları.

ferhat05

Mümkünse onun ulaşamayacağı yerlerde saklayın kabloları ve onun rahatsız olabileceği yani ısırmak istemeyeceği alüminyum gibi şeylerle kaplayın.

Nida_Leydi

krem de surebilirsiniz kolonya da olur. elime surunce uzaklasiyor benimki