Karma Aşı

baranertaga

Merhaba arkadaşlar. Kedim 4 aylık 6 Ekim de ilk karma aşısı yapıldı. Veterinerimiz 2. Doz isterseniz yaptırın dedi. Yani ne ille yapılmalı dedi ne de yapılmamalı dedi sizce 2. Dozu yaptırmalı mıyım?

7 CEVAP

alabalik32

Karma aşı 15 gün arayla 2 doz yapılır.

sena22xx

Biz de ilk dozu yaptırdık veteriner eğer ikinci doz yapılmazsa aşı etkili olmaz dedi.

Buketbayraktar

Bana 2 doz yapılması gerekiyor dendi ilk doz yapıldı 15 gün sonra 2. Doz olacak

ka06

Ikinci doz tabiki olmali 15 ila 20 gun sonra bu zamani gecmeden yaptirilmali. Şaşırdım nasil ikinci dozu söylemez yapilmasi gerek diye.

Iceoglan

İlk karma aşı 2 doz yapılmazsa etkili olmaz. 2. Karma aşı tam 21 gün sonra yapılmalı. Sonra senede 1 kez tek doz yeterli

ferhat05

Biz 2. karma aşısını 21 gün sonra yaptırttık. Siz de yaptırtın. O hastalıklar kolayca bulaşabiliyor kediden kediye.

baranertaga

Benim ki 25 gün olmuş olacak o zaman bişey olur mu?