Kedimin Gözünde Anlamadığım Bir Şey Var

ebruafsr

Merhaba bugün kedimin tek göz pınarında aynı çapak gibi bir şey vardı peçeteyle aldım ama sürekli tekrarlıyor ney olabilir acaba?

6 CEVAP

ecetpc

bu çok normal. misal verelim bizler. uyandığımızda çapağımız oluyor. yıkıyoruz. bir sonraki gün uyanınca yine çapaklanmış oluyor. onları da bizim yerimize koyup empati kurarsak her şeyin cevabı var.:)

ebruafsr

İnsanlar ve hayvanlar bir tutulmamalı. Hayvanlar insanlara göre çok farklı varlıklar.

bu tür durumlarda çayın demini bir pamuk aracılığıyla göz çevresine sürülmesini önerebiliriz. bu olası enfeksiyonları önler bakterileri öldürür.

ebruafsr

Hayır bu öyle bir şey değil. 3 yıl oldu sahipleneli hiç böyle bir şey olmuyordu. Temizler temizlemez tekrar çapaklanması normal mi?

ÇOK SIK GÖRÜLÜYORSA ENFEKSİYON KAPMIŞTA OLABİLİR. AMA ÇAY YÖNTEMİ İŞE YARAYABİLİR. ECZANELERDE TERRAMYCİN DİYE BİR KREM VAR ONUDA ÖNEREBİLİRİM. DAHA İLERİ SEVİYE İSE VETERİNER KONTROLÜNDE DAMLA KULLANABİLİRSİNİZ.

sforselin

Bentonit mi kullanıyorsunuz? Bizimki kaçırıyordu sürekli gözüne :(