Pire Ve Yumurtaları

Salihaylmz

Kedim 35 günlük ve kedimin sadece başında var olan pire yumurtaları hangi doğal çözümlerle yok edebilirim acaba
Doğal çözümlerden sonra kesin geçer mi yoksa tekrarlanacak mi
Not. Veterinerde ilaç veremezmiş 2 aylıktan küçük olduğu için.

7 CEVAP

uzumkitty

veterinere götürmeden önce kedim de pireliydi. annem sirke döküp ovalıyordu kediyi. belki işe yarar deneyin bi

elcnugr

35 günlük kediyi sakın yıkama sakın. Biraz sabret. Elinle almaya çalış. Pireleri bulup öldürmeye çalış. 25 gün sabret

elifozzdemiir

sirkeli suya 9-10 damla biberiye ya da lavanta yagi karistirarak uzerine sıkabilirsiniz

suddeez

fazla sirke tahriş edebilir. kedi şampuanı alıp yıkayabilirsiniz..

elcnugr

35 günlük kediyi sakın yıkama sakın. Biraz sabret. Elinle almaya çalış. Pireleri bulup öldürmeye çalış. 25 gün sabret

Salihaylmz

Bit taragiyla güzelce temizledim bir sirke ve suyu karıştırıp fisfisla sktm (suyu bol) peçeteyle güzelce kuruladm sadece kafasında vardı şuan temiz yarın da bakalım işe yararsa size de yarar belki söylerim.
Küçük olduğu için yıkamadım lavanta da küçük kedilere zararlyms dediler. Bakalım inşallah güzel sonuç alirim

Salihaylmz

Teşekkür ederim cevaplarınız için