Mama Değişimi

SelenG_

Merhaba 6 aylık kedim için şimdiye kadar hep proplan kitten kullanıyordum. Fakat içerik olarak n&dnin çok daha iyi olduğunu düşündüğümden şuanda n&dye geçmek istiyorum. Elimde 1,5 kg kadar proplan var hala. Az kalmışken yavaş yavaş geçiş yapmak istiyorum. Bu geçiş hakkında tecrübesi olan yardımcı olabilir mi? Ne kadar süre birlikte vermeliyim bu süreye göre n&d için sipariş vereceğim. Şimdiden teşekkürler

3 CEVAP

uzumkitty

şimdiki pro plan mamanız bitsin sonra alırsınız çünkü proplan ile n&d farklı kalite mama olduğu için sıkıntı olabilir.

HillB

1, 2, 3, 4. gün %75eski %25 yeni mama; 5. ve 6. gün %60eski %40yeni mama; 7.ve 8.gün %50eski %50yeni mama; 9.gün %25eski; 10. gün tamamen yeni mama şeklinde geçiş yapmalısınız. Bunun için de size ortalama 500gr eski mama yeterli gelecektir.

Nida_Leydi

benimki geciste hic sorun yasamadi. direk nd koydum severek yedi. tuvalet vs.de de sorun yasamadik.