Bitek Ben Mi Böyleyim ?

Minimesi

Arkadaşlar bitek ben mi böyleyim kedim kusunca birdaha uyuyamadım 1 gündür uyumuyorum bugünde uyumayacağım kedim kusarken kusamaz diye korkuyor hep yanına gidiyor kustuktan sonra hafif ağzı falan kirlendiyse diye siliyorum sonra heryere yorgan koydum üşmesin ve rahat olsun diye bitek ben mi böyleyim yoksa sizde öylemisiniz ?

7 CEVAP

gktktg1234

kedim şimdiye kadar hiç kusmadı ama kussa bende öyle olurum herhalde

Minimesi

Gkt bide bizimki toka yemiş toka kusuyor

Rmyss

Nasıl bir toka yuttu peki tel toka mı lastik tokami

Seymaaacaan

Bütün anneler böyledir bence :) kustuğu gün salyalı sümüklü yatağa girmiştim sürekli uykudan uyanıp kontrol ediyordum daha doğrusu uyuyamıyordum. Çok zor gerçekten onlar hiç hasta olmasın

alabalik32

Gözünün teki kısıldığı gün sabaha kadar uyumamıştım. Çay kompresi yapmıştım.

Minimesi

Tel toka değil ama tokanın iki ucunu birleştirmek için metal kısım koymuşlar şimdi yine veterinere gidiyoruz bugünde kanına bakacaklar ve renkli tomografi çekecekler :)

elifozzdemiir

ben de oyleyim ozellikle ilk baslarda her hareketini gozlemliyordum paranoyak olmustum artik yavas yavas asiyorum...