1 Aylık Kedinin Dışkısında Parazit Var Ne Yapmalıyım?

Seyma6390

Sokaktan komşunun çocukları annesiz iki tane yavru kedi bulmuşlar benim eve getirdiler sahiplendirmem için daha 1 aylık anca varlar ama birinin dışkısında çok yoğun parazit var veteriner'e götürsem aşı yaparlar mı daha çok minik.

4 CEVAP

Sahidegulcan

7 haftalıkken bile parazir aşıları yapılıyor. Mutlaka götürün yavrucak sıkıntı yaşamasın.

ZehraBulutt

Yaparlar götürün, ona göre ayarlarlar dozunu.

Seyma6390

7 haftalık kedi bir buçuk aylık oluyor. Bu bir aylık anca var.

Seyma6390

Tamamdır, yavrum benim karnı çok şiş yarın hemen vetetiner hekim'e götüreceğim.