Kedi Maması Önerisi

mathildas

Herkese merhaba,
Kedim kullandığım kuru mamalardan çok çabuk sıkılıyor ve iştahı kaçıyor. Devamlı aynı marka kedi maması kullanamıyorum. Advance ve N&D marka kedi maması kullandım. Tavuklu mamalar alerjisi olduğu için bu markaların etli ve balıklı türlerini kullanabiliyorum. Malum birçok kuru mama markası ithal olduğu için kurdan etkilendiler ve fiyatları da epey el yakıyor. Ortalama fiyatlarda kullanıp memnun kaldığınız, tavuklu olmayan, önerebileceğiniz kuru kedi maması markaları var mı?
Şimdiden teşekkür ederim.

1 CEVAP

brit care kullanabilirsiniz kaliteli bir mama tavsiye ederim