Köpeğim İçin Hangi Mama

Sadiller

10 kilo fino köpeğim için N&D markasını denemek istiyorum, sizce hangisi daha iyidir?

5 CEVAP

Mehmetkr

Eğer bütçeniz neye yetiyorsa başka mama almanın bir anlamı yok zaten nd köpekler için gayet yeterli hatta lüks bir mama siz nd den şaşmayın bence

zibityus

mehmet bey zaten nd ucuz bir mama değil. acana ve orijen daha kaliteli mamalar. alabiliyorsa onları alması köpek için daha iyi olacaktır

Mehmetkr

Hangisi derken zaten bı tek nd yazmışsınız

zibityus

nd de pancar var bu da köpekler için alerjik olabiliyor yararlı olup olmadığı da benim bildiğim hala kesin olarak bilinmiyor, zararlı olduğu söyleniyor. acana orijen de bulunmuyor pancar.

Mehmetkr

Sırf pancar için fazladan birsuru para vermeye gerek yok bence köpeğinizde deneyin nd yi alerji vb bir durum olmazsa devam edin