Bağcılarda Veteriner ?

UykucuYumii

Merhabalar 4 gün önce yavru bi kedi bu oldum ve sahiplendim. Annesini bulamadık çünkü. Evde bakmaya başladım. Veterinere götürüp aşısını yaptırmak istiyorum ama bağcılarda yada bağcılara yakın bibir semtte olması benim için daha iyi olur. (İstanbul) Buralarda oturan birileri varsa yardımcı olabilir mi ?

1 CEVAP

elifdizman

Bağcılardan Topkapıya giden otobüsler vardı sanırım. FATİH YAŞAM Veterinere gidin. Hem çok uygun hem çok temiz hem mükemmel ilgileniyorlar