Acil Lütfen Yardım Edin Antibiyotik İğne Sonrası Basamıyor

nhazalsahin

Kedimiz antibiyotik tedavisi oluyordu bugün 3. Günüydü iğneden 3 saat sonra ayağı aksar oldu geçici bir durum mudur lütfen yardım edin

5 CEVAP

Duruadal

Ben daha önce bacağı kırılan bir kedinin iyileştikten sonra hiç bir problemi yokken numara yaptığı bir vaka görmüştüm ne olur ne olmaz röntgen çektiler ama turp gibiydi arada yine ayağı aksıyomuş gibi davranıyor ama oyuncak görünce koşmaya başlıyormuş

ferhat05

İğneyi siz yapıyorsanız belki yanlış bir yere yapmış olabilirsiniz ama büyük bir sorun değildir heralde. Bizde bile oluyor iğne vurduktan sonra o bölgeyi pek hareket ettiremiyoruz vs. Yarına geçmezse bir veterinere danışın.

Ucukgenclik

Bizim kedimizde bazen benimle ilgilenin diye yapıyor. İlgilenince sonra normale dönüyor. Veterinerde 11 gün kaldı. Hiç bizimle iken yaptığı bir davranışta bulunmamış. Biz gidince gene patisini kaldıramaz gibi davranmıştı. Veterinerde şaşırmıştı.

nhazalsahin

Daha önce başına böyle bir durum gelen var mı lütfen bilgilendirin sabahı nasıl edicez bilmiyorum

nhazalsahin

Çok şükür arkadaşlar sabah hiçbir şeyi kalmamıştı kuzumun penisilinli iğneydi muhtemelen ağır geldi o yüzden böyle oldu ama çok şükür şimdi çok iyi