İki Kedinin Alışması

Merhaba benim üç kedim var ilk kedim gelen iki kediye alışmış kabullenmisti kavgalar etse de tislasada bı şekilde sonunda kabullendi. Şuan dördüncü kedi var evimizde ama onu bir türlu kabullenmedi kabullenmdigi gibi diğer kedilere yapmadığı şeyler yapıyor sürekli hirluyor sürekli tisliyor karşılaştıkları anda daha önce hiç karsilasmadigim öldüresiye kavga anlarina şahit oluyoruz ve zor ayiriyoruz iki sefer boyle olunca bidaha birdaha getirmemeye özen gosterdik ama kapı altindan hirlamalar tislamalar devam ediyor. İnanılmaz öfke var birbirlerine karşı diğer kedilere alışıp bu kediye bu kadar agresif olmasını anlamıyoruz nedendir sizce ve nasıl bir yol izleyebiliriz artık bir ay oldu kokularına baya alıştılar kokusak taktiklerden ziyade başka taktiklere önerilere açığım ne yapmamiz gerekir :(

5 CEVAP

bbeyzvv

bir aydır alışmadıysa daha alışacağını sanmam

Siyahiinci

Ben de alışacaklarını düşünmüyorum. Yine de bir vet danışın.

Güncel

Ben de öyle dusunuyorum ama belki dedim bı bilen çıkar teşekkür ederim yinede.