Kediyi Rahat Ettirecek Tasma

Zeynepulku

Merhaba bu depremden sonra içime bir kurt düştü kedime sürekli taşma taktirmak istiyorum ama kasindirmayacak bir taşma olmalı kedim su an ki tasmamiz kasindiriyor bu yüzden sık kullanamıyoruz. Önerisi olan var mi? Alırken niye dikkat ediyim veya

9 CEVAP

DoraFiko

Evde güvenlik önlemleri tam olmasına rağmen kaçarlar bişey olur diye ikisinede tasma takıyorum ben. Yakın zamanda da numara isim yazan künyelerden yaptırıp takacağım. Ben küçüklükten alıştırdım ilk takınca onlarda çok kaşında ama 15 dkya geçti yani kaşınma aslında vücutlarında fazlalık bişey olduğunu hissettiklerinden onu çıkarmaya çalışırken olan bişey. Şuan ikiside farkında bile değil tasmanın öyle alıştılar. Ne çok bol ne çok dar takıyorum. en az 1 parmak en fazla 2 parmak girecek bollukta. Sizde az taktığınız için ve alışık olmadığından kaşınıyor gibi hissedebilirsiniz. Alışınca kaşınma hareketi yapmıyorlar. Yani bizimkiler şuan öyleler

DoraFiko

Ekstra sadece biyere takıldığında otomatik tık diye açılan tasmalardan almıştım buradaki klinikten. Onun dışında metaryellerine pek dikkat etmedim açıkcası. Çok şükür biryerede takılmadılar şimdiye kadar. Lastikten yapılan tasmalarda var biyere takıldığında daha rahat olabilir.

Duruadal

Ben internetten isim ve telefon yazılı künye almıştım hem çok şık hemde kullanışlı acil durumlarda işinize yarayabilir onun dışında tasma olarak ben her petshopta satılan basit bir tasma aldım ama küçüklüğünden beri kullandığı için rahatsız olmuyor

Zeynepulku

Ben Kedimi 5 aylıkken sahiplendim ve o zamana kadar hic tasma takmamis o yüzden fazlaca kasiniyor takınca. Arada takiyorum sadece o kadar. Bu bur yere takılınca çıkan yazmaların markası ne?

Ucukgenclik

Taktığınız tasmanın yumuşak olmasını ön planda tutabilirsiniz. Bizimkide ucunda ses çıkaran çıngıraklara karşı duyarlı o tarz tasmaları pek sevmiyor. Boynunu tahriş etmeyen oyun oynarken bir yere takılıp onu boğmicak şekilde bir genişlikte olmalı. Ben plastik tarzı olmayan, ince olmayan enli tasmaları tercih ediyorum. Lastikli gibi olan özel kumaştan tasmada alabilirsiniz.

DoraFiko

Markasını bilemiyorum buradaki vet kliniğinden almıştım. Ama internete yazınca çıkar muhtemelen

Nida_Leydi

Zee cat'in tasmalarina bakabilirsiniz

MerveTurhaann

Aslında küçüklükten alışsa çok daha iyi olurdu. Ben yavrumu 2 aylıkken sahiplendim tasmasınıda hiç çıkarmadım. Künye tarzı tasma takmanızı öneririm.

yagmurryamaan

ben de kedime almıştım ama kedim çenesine takıp kendini boğdu.İyiki ben yanındaydım dikkatli olun lütfen ♥