Sokak Kedileri İçin Uygun Fiyatlı Mama

betul18

sokak kedileri için mama almak istiyo arkadaşım ben reflex plus veriyorum burdakilere muhtemelen ondan daha uygun fiyatlı içeriği güzel bi mama önerisi

10 CEVAP

Petlover34

enjoy yetiskinlere veriyorum yavrulara buyuk geliyo tanesi. yavrular icin mystic aliyorum

Milahs

Biz enjoy veriyoruz.

betul18

whiskas mı:( lütfen vermeyin çok sağlıksız ve pahalı verdiğiniz paraya bile değmez

Petlover34

whiskas iyi bi mama degil. zaten sokaktaki kedilere o olculerde mama alirsak batariz :)

Petlover34

herkesin maddi durumu ayni degil paraniz varsa alin ne guzel. hem evdekilere yetip hem disaridakilere bakmaya calismak kolay olmuyor. paramiz yetmiyor diye kotuluk olur ucuz mama deyip beslemeyelim mi yani

Eliiiifff

Dr sacchi 15 kg bayılarak yiyor yetişkinler birde yavrular için trendline alabilirsiniz aynı zamanda ozzy 15 kg da hesapli

heybetaltay0

Whiskas güzel bi mama migros ta ayda 1 hafta indirime giriyor 300 gr mi normalde 13 14 tl civarı ama indirime girdimi 7 8 tl oluyor 1.400 gramligida var oda 30 35 civarı güzel mama

Ucukgenclik

Biz royalist markasının mamasından veriyoruz. Kediler severek yiyor.

Themis_hy

Reflex kötğ bir mama, enjoy ondan da kötü. Seviyor kediler diye veriyorlar ama iyilikten çok kötülük ediyorlar kedilere. Haa kimisi diyor aç kalacaklarına kötü de olsa vereyim, nasılsa bir hastalık kapıp ölecek sokaklarda hiç olmazsa aç kalmasın diyor. Ama benim içime sinmiyor ya hastalık bulaşıp ölecek yada soğuktan ölecek diye kötü mama vermek. Ben golosi somonlu veriyorum. İndirimde bulabilirsem brit 8 kg.luk da alıyorum arada. Mystic yavru mamasını da verenler var ama ben yerli mamalara çok güvenmediğimden golosi tercih ediyorum genelde

betul18

peki golosiye bakıcam reflex kötüyse ben iyi diye duyup almıştım 15kg olanını bitince almam bi daha