Kedi Ağız Sağlığı, Diş Fırçalama

tugbasultann

Erkek 6 aylık kedimin ağzında son zamanlarda kötü bir koku ortaya çıktı. Diş eti problemi olduğunu düşünüyorum, bir de her şeyi kemirme huyu var dişlerine zarar vermiş olabileceğinden korkuyorum. Kediler için diş fırçası ve macunu ne kullanıyorsunuz, ağız bakımı için neler önerirsiniz?

3 CEVAP

Eliiiifff

Kediniz diş çıkartıyor olabilir

bbeyzvv

cleapet ürünleri öneririm

Leylikak

Benim kedimde de ağız kokusu vardı Ve bir baktım dişleri düşüyor. Araştırdım ve diş değiştirme sürecinde ağız kokusu normalmiş. Ama ağzında çürük vs varsa vetenerinerinize basvurun.