Fiyatı Uygun İdeal Kedi Kaliteli Maması

Kedime petshoptan aldığım naylon poşetlerle paketlenmiş bir şekilde satılan royal canin kuru mamalardan veriyordum. Kedim severek yiyiyordu tüyleride parlaktı kısacası verdiğim kuru mama kaliteliydi ama veteriner her ihtimale karşın paket halinde sipariş vermemizi önerdi. Fiyatı çok uçuk olmayan, kaliteli, herkes tarafından kullanılan kuru mamalar neler ?

4 CEVAP

seliinkececi

biz mystic tavuklu yavru kedi mamasi kullaniyoruz fiyati yerli mali oldugu icin diger ithal mamalara gore daha uygun, fakat icerigi guzel ve kedim az yese bile doyuyor. lakin alırsanız kademeli gecis yapmalisiniz ishal olabiliyorlar kisa sureligine. her kediye ayni etkiyi yapmiyor farkli oluyor diye biliyorum ama 1 kiloluk alip deneyin bence. mystic yazip sorulara yazilan cevaplari okuyabilirsiniz. ayrica cogu kisi royal canin'in gereksiz kilo aldirdigini ve balon bi mama oldugunu soyluyor, bunu da soylemek istedim:)

Dynilyn

Ben de mystic aldım gurme olandan, bir sorun yaşamadım fazla, içerdiği nohuttan dolayı bazen gaz problemi, yumuşak kaka yapma olabiliyor. Ama fiyata göre iyi bence.

Buketbayraktar

Ben de ilk olarak RC aldım sonra araştırma üzerine britcare kullanmaya başladım ve direk geçiş yapmama rağmen ishal vs bir sorun olmadı şimdi 6 ayı doldurdu tüyü sağlığı yerinde severek yiyor

Buketbayraktar

Ben de ilk olarak RC aldım sonra araştırma üzerine britcare kullanmaya başladım ve direk geçiş yapmama rağmen ishal vs bir sorun olmadı şimdi 6 ayı doldurdu tüyü sağlığı yerinde severek yiyor