Rşnga Balıklı Kuru Mama Normalde Nemli Gibi Mi Oöur Mamada Mı Bir Sorun Var?

Selsinec

ND nin ringa balıklı kuru mamasını bugün açtım ama içi nemli gibi değişik balıklı mama olduğu için mi yoksa mama mı bozuk anlayamadım?

3 CEVAP

Petlover34

biraz nemli gibi bende suan onu kullaniyorum cok kuru bi yapisi yok buram buram da kokusu var :)

Selsinec

Teşekkür ederim bende mama bozuk sandım yarın arayacaktım petlebiyi ilkkez kullanıyorum bu çeşidini

Penthe

Ayni konuyu ben de arastiriyorum. Bir onceki neredeyse tas gibiydi
Simdi aldigim daha yogun kokulu ve hafif nemli gibi mukemmel ucgen biciminde de degil
Paket deforme olmamis ya da kullanma tArihi de gecmis degil
Nasil anlasilir ki bozulmus?