Gourmet Gold Hindili

Minimesi

Arkadaşlar biliyorsunuz veteriner falan değiştirdim kedim mamasını sevmemişti veteriner şimdilik gourmet gold hindili verdi iyi bir mamı ? Şimdi geçici verdi bunu çok sever diye çünkü yoksa kedim açlıktan ölecekti şimdi yiyince baya toparladı iyi bir yaş mamı?

4 CEVAP

Minimesi

Günceeeeeeeelllllll

elifozzdemiir

ogun yerine mi vereceksiniz bunu

Petlover34

her mamanin iyiligi kotulugu tartisilir. suan yemiyor istah problemi varsa ve onu yiyosa vericeksin. benimkiler nd.yi sevmiyor mesela, gimcat gourmet nutri feline degisik degisik deniyorum

HILALGUNEY

Güzel bir mamadır tabi daha besleyici olanlarida var ama kediniz onlari degil bu mamayi yiyorsa veteriner hekiminizin kontrolunda devam edebilirsiniz