Köpeğimin Cinsi Sizce Ne?

Mehmetkr

Tahminlerimiz var ama sizin de fikrinizi merak ettim?

15 CEVAP

Petlover34

cinsini bilmiyorumda bu barinaktan sahiplendiginiz kopek dimi daha onceki sorularda hastaydi yanlis hatirlamiyorsam. Bir an once sagligina kavusup kilo da alirsa cok guzel bir kopek masallah

Mehmetkr

Evet o köpek 1 haftada 3 4 kilo aldı maşallah. Umarım böyle devam eder. Teşekkürler yorumunuz için

Mehmetkr

Profilde başka fotoğraflar da var

Mehmetkr

Güncel

zibityus

prese canario kırması

Mehmetkr

Teşekkürler ama presa canarioya göre biraz önce bence

Mehmetkr

İnce*

Mehmetkr

Boxer cane corso kırması gibi geldi bize sizce olabilir mi

Mehmetkr

Güncel

Mehmetkr

Güncel

Mehmetkr

Güncel

Mehmetkr

Güncel

Mehmetkr

Güncel

Mehmetkr

Güncel

Mehmetkr

Yardım etmeye çalışan arkadaşlara teşekkürler galiba ırkını bulduk Uruguay cimarroymus. Sürekli güncel yazıp canınızı siktiysam kusura bakmayın