Kedim Tekir Mi Yoksa Norveç Orman Kırması Mı

Irms

Norveç orman kırması diyorlar ama büyük oluyormuş onlar benim kedim güççücük

21 CEVAP

alabalik32

Katıksız Tekir..

cckzk

Tekir kedilerin çoğu bir şeylerin kırması zaten. Tekir tüm ırkların karışmasından oluşmuş bir ırk türüdür. Hiçbir tekir safkan tekir değildir yani. Mix olarak geçer hatta. Kediniz de, tekir özelliklerini gösteriyor ama atalarında başka bir cins olmadığı anlamına gelmez bu. Cinsine tekir demelisiniz çünkü kesinlikle Norveç orman kedisi değil, Ankara kedisi de değil, belki de dedesinin dedesi öyledir ama sizinki değil :/ benim oğlan da uzun tüylü ama tekir. umarım açıklayıcı olmuştur. Çok güzel bir tekirmiş pofur pofur. Tüyü kadar ömrü olsun, sizinle beraber.

Bikedi

Baya tuylu tekir bence. Benim kedimin de kuysugu boyle uzun tuylu.

ZehraBulutt

Çook güzel bir kedi maşallah hayranlıkla baktım fotoğraflarına. Kediniz tekirin sözlük anlamı adeta :)

Uzun tüylu tekir cinsi bu

sforselin

Ankara kedisinin özelliklerine bir baksanıza. Uzun tüy badem göz falan tutuyor gibi

Irms

baktım şimdi bence değil ya bişeyin kırması ama ne...

ecrinnurAslan

evet birşeyin kırması ama neyin kırması acaba

Esila46

Ankara ile tekirin birleşimi olmasın mı?

maviboncuk07

Norveç orman yada maine coon gibi geldi bana onlara benziyor

Irms

Katıksız mı sjdjjdjfjfk katkısız %100 orj tekir

Pati_28

%100 norveç orman kedisi isterseniz de internetten bakın aynısı

Pati_28

Hem tekirlerin tuyleri dah kisa kuyruguna baksaniza cok tuylu

Pati_28

Main coon da olamaz cunku onlarin kulaklari kivrik dik degil

Pati_28

Zaten ankara kedisi olma ihtimali yok