Köpeğim 4.5 Aylık Diğer Hayvanlardan Korkuyor

kagankrkc

Köpeğim 4.5 aylık diğer hayvanlardan özellikle köpeklerden çok korkuyor hiç bir hayvana yanaşmıyor ne yapmamız gerekli

3 CEVAP

Mehmetkr

Youtubeda bu konu ile ilgili videolar bulabilirsiniz burda anlatmak çok uzun sürer

ecematara

2 gün once sokakta buldugumuz yavru da benimkine asla yaklasmiyordu o yaklasinca aglayarak kaciyordu :( 2-3 gun zaman gecirince saldirmaya bile basladi..

kagankrkc

Halamın yorkshire cinsi dişi Yavru köpeğin den bile korkuyor 2 kere yan yana getirdim kaçacak yer arıyor deniyorum bakalım inşallah aşacağız bu problemi