Kedim İshal Oldu

Eliiiifff

Kedim ishal oldu daha yavru olduğu için arada bir oluyor ancak bu seferki çok daha sıvı ne yapmam gerek

9 CEVAP

FeyzaZeynep

Hill's in id diye bir yaş maması var veterinerde satılıyor bizimkinin ishalini hemen kesmişti bir günde.

Ozge00

Kac aylik?

Eliiiifff

2 aylık

Berrefilizzz

Tavuk göğsü haşlaması iyi geliyor

Salihaylmz

Süt tozu veriyorsanız daha katı yapıp verin dicem de 2 aylık olmuş muhtemelen kuru mama yiyordur. Bol bol su içmesini sağlayın ishalken vücut çok sıvı kaybeder
Sıvı kaybettiği için halsizlesir

SufleNarin

Veterinere götürün acilen, bünyesi çok hasaaslaşmıştır

Ev yapımı yoğurt yedirebilirsiniz veya kemikli et haşlayıp suyundan ve etinden verebilirsiniz iyi geliyor bu ikisi ben kedimin ishalini bu şekilde çözmüştüm. İlaçtan önce doğal yöntemleri denemek daha doğru.

Eliiiifff

Çok teşekürler cevaplarınız için bol bol su içiyor halsiz değil önceden de daha berbat ishal yaşamıştık şimdi yine olmasından korktum tavsiyelerinizi deneyeceğim:)

Eliiiifff

Cevaplarınız için çok teşekkürler deneyeceğim