Burun Temizliği

Anonymus944867

Arkadaşlar merhaba, kedimin burnunda hep siyah siyah sertleşmiş tabaka mukus oluşuyo uyuyunca falan cımbızla almaya çalışıyorum bazen aladabiliyorum fakat zorlayıcı oluyo ılık mendille falan geçmedi yapışmış nasıl temizleyebilirim yardımcı olur musunuz

3 CEVAP

Anonymus641126

Ben elimle alıyorum biraz sert bi şekilde çekiyorum ama ruhu bile duymuyo uyurken

sforselin

Küçük bir parça pamuğu ılık suyla ıslatıp alıyordum ben. Hafif baskı uygulamanız gerekiyor. O yüzden çıkmamıştır.

Anonymus944867

Tamam deneyeyim teşekkürler