Kedim Beni Unutur Mu

nhazalsahin

Kedim 6 aydır benimle 6 ayda sadece bir günümüz ayrı geçmişti onda da çok üzülmüş hatta camdaki teli ısırıp kaçmaya çalışmış evden şimdi eğitimim için yurtta kalmam gerekecek kedimi mecburen ailemin evinde bırakacağım tam 9 ay kedim çok zorlanır mı geldiğimde beni tamamen unutur mu onun için kendi kokumun olduğu kıyafetleri bırakacağım ama yine de çok üzülüyorum

5 CEVAP

nhazalsahin

İnşallah onun için çok yıpratıcı olmaz çok teşekkür ederim arkadaşlar

Buketbayraktar

Kediler yıllar sonra bile sesi unutmazmış diye duymuştum hatta video vardı whiskas İn yaptığı sanırım. Ama bağlılığı değişir diye düşünüyorum çok uzun bir süre

Salihaylmz

Köpekler unutmuyor bence kediler de unutmaz yüzünüzü unutsa da bence kokunuzla sizi tanıyacaktır
Belki biraz depresyona girebilir üzülebilir uzun süre ailenize alışmak için onun için de zor olacaktır. Ben köpek bakımından cevapladım ama kediler için de durum böyledir heralde

Olygmjm

Unutabilir çünkü iki kedim eski çok sevdiği sahiplerini hemen unuttu

alabalik32

Ben bir hafta ayrı kaldım da kafayı oynatıyordum. Her gün sabah beni annesi gibi emen bir kedi. Her gün odama girmiş yatağımın üstünde yatmış. Gelince trip yaptı ama hemen geçti.