Veterinerin Önerdiği Ve Eczaneden Bulabileceğim Bir Pire İlacı Var Mı? Güvenebileceğim.

veterinerin önerdiği ve eczaneden bulabileceğim bir pire ilacı var mı? Güvenebileceğim. ve nasıl kullanıldığını bildiğiniz

11 CEVAP

Nurguloruc

bilen var mıdır ben de almak istiyorum

teşekkür ederim sirkeyi deneyeyim olmazsa veterinere götüreceğim

Merhaba..pireler suyun icinde boğulur ölürler kendini biyuna kadar ılık bir suyun içinde tutman kâfi....bir yemek tabağına da şu dildur evde pire olup olmadigini anlarsın düşer bogulurlar...ama evde lire varsa aktraz ac ilaç
internetten bulursun 5 lt suya 100 mg koyup boşluksuz sikmalisiniz bütün eve..tekrarlarsa birdaha ... GB em cifl iyik sahibi olarak hemde ilaçlama dezenfeksiyon işleriyle ilgileniyorum kediye de daha sonra pire taşması yada ense damlası eczane yada petshoplar bulabilirsin

Salihaylmz

Benim kedim 40 günlük ben sirkeli suyla pire ve yumurtalarından 4 günde kurtuldum sanırım daha kafasında yok çünkü . Benim kedim küçük olduğundan böyle yaptım ama sizde deneyebilirsiniz.

hangi sirkeden kullandın üzüm sirkesi mi yoksa elma mı gerçekten işe yararsa çok iyi hangi ilacı almalıyım bilmiyorum çünkü

Zeynepulku

Vet hekiminize sorun. Eczanede hayvanlar için olanlardan yoktur bizler için olan kedilerin pirelerını öldürmeyebilir belki Kedinize agir gelebilir. Onun dozajinida ayarliyamazsiniz

yagmurryamaan

Advantage dıs parazit damlası kullaniyoruz biz enseden damlatmalı ama veteriner harici bir yerden almamalısınız zararlı olabilir

yagmurryamaan

Çok pardon kedinin 40 gunluk oldugunu gormedim.Bebeklere uygulanmıyor dıs parazit kesinlikle veteriner hekime danısın. ❤

Salihaylmz

Uzum sirkesi kullandım BOL SU ve fısfıs yardımı ile yapın ama kurulayın ıslak saklamayın kediyi he bir de bit taragi ben insan bit taragi kullandım sık çubuklu taraklar. Güzelce tüylerini tarayın. Yattığı yerleri bit gidene kadar değiştirin silin hep

Salihaylmz

Kediniz 2 aylıktan büyükse veterinere gidin parazit olabilir benim kedim küçük olduğu için öyle yapmak zorundaydim

MOGU

genel bilgi olarak hatırlatmak isterim, veteriner tıbbi ürünler eczane ve veteriner hekimlerde, sadece veteriner hekim reçetesi ile satılır. aksi bir şekilde satılması ve temin edilmesi yasaktır.