Tavsan Sahiplenme

Findikthecat

Merhaba evde kedim var ama tavsanda almak istiyorum acaba kedime bir sorun cikarirmi yani alisirlarmi bakan varsa cevap verebilirmi

5 CEVAP

Bikedi

Tavsan kediye degil kedi tavsana sorun cikarir. Hatta yiyebilir bile. Tavsan kedi icin avdir. Yemek istemese bile oynamak ister. Tavsanin kuyruguni kulagini isirir hirpalar. Tavsan kendini savunamaz perisan olur zavallim

Findikthecat

????

Mehmetkr

Tavşan bir kemirgendir çok korkak olurlar ve çok kötü kokarlar bence başka bir evcil hayvan düşünün

Mehmetkr

Ama illa tavşan istiyorsaniz kedinizin zarar vermeyeceğinden emin olmadan birbirlerine yaklaştırmayın bence

elifozzdemiir

tavsanlar korkudan ölebilen hayvanlar kediler de bazen cok ani hareketler yapabiliyorlar bu durumu da bir dusunun