Gerçekten Acil Ne Oluyor

Minimesi

Arkadaşlar biliyorsunuz kedim toka kustu ve vet değiştırdik ve 3 gün kaşıntı engelleyici ve mide koruyucu iğne vurdu bugün röntgen çektik tel toka varmı diye ve biz istedik tüm kan değeerine baktı herşey temiz çıktı ve bugün iğneyi bıraktık ve kusarsa kumaş toka için renkli tomografi çekcez dedi ve bugün 3 gündür yediği mamanın hepsini kustu ve röntgende bağırsakları kaka ile doluydu ama hala tuvaletini yapmadı toka çıkmazsa ne olacak ? Veya toka bağırsakta takılmış olabilirmi hala tuvaletini yapmadı ondan bağırsa dolu ondan yediği yemeği sindircek yeri olmadığı için kusmuş olabilirmi ? Yarın vete gitcem ama toka çıkmazsa ne yapacağız?? Offf

13 CEVAP

Boldi

Geçmiş olsun

Minimesi

Teşekkürler

yagmurryamaan

geçmiş olsun umarım sorun çözülür.Tüyü kadar ömrü olsun ♥

Minimesi

İnşallah teşekkürler şuan ama acayip kötüyüm toka olursa ameliyatla alacaklar ve herşey geçecek ama toka yoksa kedim ölcekmi şuan psikolojim alt ust oldu

Minimesi

Güncel

Merve203

Kakasini yapmiyorsa yuzde yuz tokanin bir kismi bagirsaklarini tikamistir. Ameliyatla alirlar. Panik yapmayin. Ama elinizi cabuk tutun, hemen cektirin ilacli rontgeni falan. Bir an once ameliyata alinmasi gerek.

sizi korkutmak istemem ama bir an önce olup olmadıına bakılmalı ve ameliyatla alınmalı allah korusun çok zor olur sonra sizin için :(

Minimesi

Polarin annesi yarın sabah hemen götüreceğim zaten bugün vetten geldik kusarsa gelin diye allahtan sabah azcık yapmıştı tuvaletini dayanırmı sabah kadar ?? Yada akşam ameliyat olurmu ?

Minimesi

Arkadaşlar tuvaletini yaptı ama kötü kokuyor tabi normaldede kötü ama normal kokusu değil neden ?

Minimesi

Güncel

Merve203

Kullandiginiz ilaclardan ya da bu süre Zarfinda sık yas mama tukettigi icinde kotu kokmasi normal. Tuvaletini yapmasi cok iyi bir sey. Biraz rahatlamistir. Yaparken zorlandi mi miyavlamasi falan oldu mu

Bikedi

Kaka yapmasini kolaylastirmak icin malt, az zeytinyagli yogurt mu verseniz acaba? Kakalar bekledikce sertlesmistir yapamiyordur

Minimesi

Merve203 hayır miyavlamadı normal yaptı cıktı gezindi yattı tekrar