Yolda Buldum Sizce Bu Arkadaş Kaç Aylık/Yıllık?

SufleNarin

Yolda buldum sizce bu arkadaş kaç aylık/yıllık?

5 CEVAP

Cook

Yaşında gibi duruyor. Galiba iran kedisi, evden kaçmış olabilir, kayıp ilanlarına bakın bi isterseniz. Tabi umarım terk edilmemiştir...

SufleNarin

Güncel

servetnilay

ankara kedisi. Bence 1 yaşında

ZehraBulutt

Ay fotoğrafı açınca kalbim güm güm etti bu ne ya, kedi benimkinin aynı, koltuk da aynı, uyuma şekli bile aynı :) Gerçekten yolda mı buldunuz bu kediyi tertemiz duruyor? Sahiplidir bu, ilan açın belki de sahibi arıyordur.

ayliny

Yaşında duruyor ama bazen görüntü yanıltıcı olabilir. Veterinerler diş yapısından anlayabiliyorlar. Diğer kullanıcılara katılıyorum evden kaçmış olabilir ilan açmalısınız. Eğer terk edildiyse sahiplenebilirsiniz.