Kedim Enfeksiyon Mu Kaptı

inci_kedi

Kızım 2 aylık bir Angora kedisi dün nedense hiç yemek yemesi bugün de az bişiy yedi su içti ama ishal değil bende veterinere götürdüm 39.9 ateşi var enfeksiyon kapmış olabilir diyorlar napicami bilmiyorum ölümcül bişiy olmasından korkuyorum

4 CEVAP

Merhabalar 39.9 tabi ki normal değil 39.2 ye kadar normal karşılarız yavrularda. Aşıları ne durumda yavrunuzu nerden sahiplendiniz , Enfeksiyon olabilir elbette bir tam kan sayım testi ile bu durum rahatlıkla anlaşılır yavrularda daha dikkatli olunması gerekmektedir. Bence yarını beklemeden bir hekim ile iritabata geçiniz çünkü yavrularda 1 gün yemek yemem durumu önemli risk faktörleri oluşturabiliyor. Ağızında dilinde herhangi bir yara leke bir şey var mı bakar mısınız. dilerseniz mesaj ile de yardımcı olabilirim

inci_kedi

Ağzında herhangi bir yara yok aşıları tam iki hafta sonra iç parazit aşısı yapılacak bende bi arkadaştan sahiplandim...bende sizinle aynı fikirdeyim şimdi veterinere gidicem zaten önerileriniz için teşekkür ederim

2 aylık bir kedinin aşılarının tam olma şansı yok siz bir hekiminizle tekrar görüşün

inci_kedi

Tamam yine de sağolun