Belediye Veterineri Aşı Ücreti

Nurguloruc

Kedimin ilk iç dış parazit aşısını özelde yaptırdım. 65 lira ödedim. Karma aşılarını da özelde yaptırdım.İkinci iç dış parazitini belediye veterinerinde yaptırayım dedim. Aşı öncesi veteriner karşıdaki verem savaşa 25 lira para yatırtıp aşıyı öyle yaptı.(Uygunsuz bişeyler sezdim ama bilemiyorum.) dış parazite dair bişey yapmadı. Özel klinikten damla alıp kendim yapabilir miyim? fiyatı ne kadardır bide becerebilir miyim bilmiyorum. Normalde belediye veterinerleri ücretli mi aşı yapıyor bilginiz var mı?

3 CEVAP

Nurguloruc

arkadaşlar belediyede aşı yaptıran yok mu?

Zeynepulku

Belediyeler sahipli hayvanlara asi yapmaz. Sokak hayvanları içindir belediyeler. Evde kendiniz ali yapın vet hekimiznie sorun zaten vet hekimden almak zorundasiniz

Nurguloruc

anladım demek sahipli hayvanlar için bağışla aşı yapıyolar. Teşekkür ederim