Kedim Gece Yediği Mamayı Komple Geri Kusmuş..?

**Merhabalar

Arkadaşlar kedim gece yediği mamayı sabaha karşı geri çıkarmış olduğu gibi sizce neden olmuştur bu..?**

2 CEVAP

Merhaba , mama bozuk uzun süre açıkta kalmış olabilir, iç parazit aşıları ne durumda iç parazit kökenli olabilir veya midenin bağırsaklara geçişinde bir hasasiyet olmuşssada olabilir. Tüy yumağıda olabilir uzun tüylü bir kedi mi

Tüy döküyor şu anda sanırım mamadan kaynaklı açık mama almıştım hata ettim o günden beri kusması vs hiç yok iştahı da güzel şimdilik problem gözükmüyor. Teşekkür ederim ilginiz için