Her Ay Farklı Tatta Kuru Mama Almak

dilanturan

Herkese merhaba, Acana marka köpek maması kullanıyorum. Biliyorsunuz bir sürü çeşidi var. 2 kiloluk aldığım mama 1 buçuk ay gidiyor.
her paket bitişinde acananın başka bir çeşidini almam sorun olur mu? mesela 1paket kuzulu sonra 1 paket balıklı gibi. Kuru mamadan çabuk sıkıldıkları için her paketi farklı alıyorum. bazen tahıllı bazen tahılsız hepsinden ayrı vitamin alacaklarını düşünüyorum. Sizlerin de görüşünü merak ettim teşekkür ederim.

2 CEVAP

Gldmkskl

Ben olacağini sanmiyorum ayni şekilde beslediğim için :)) bikiyorlar ayni aromayi yemekten.

Zeynepulku

Bende 3-4 ayda bir degistiriyorum hem marka hem çeşidini. Ayda bir aynı yani markada sorun yaratmaz bence.