Acil !

vhope

5 Gün önce yavru kedi aldım ve alerjik astımım var. Hırıltılı nefes almaya ve öksürmeye başladım. Sizce bunun nedeni nedir ?

4 CEVAP

Havalar bu aralar pek iyi değil direk kediye yormamak lazım diye düşünüyorum . Hapşurma tıksırma var mı sizde

polo

benim oglum eve geldiginden beri sigara kaynaklı sabah öksürmelerim bile azaldı her ne kadar suratımda uyusada sabahları enerjik ve fresh bi şekilde uyanıyorum uzun zamandır onun sayesinde sagolsun

vhope

Hapşurma nadir oluyor ama hala devam ediyor şu hırıltı ve gerçekten çok rahatsız edici...

Hastaneye gidip iç hastalıkları uzmanınıza görünmenizi tavsiye ederim röntgen çekilebilir