Bonacibo Mama Nasıl

Brit care kullanıyoruz şuanda ama fiyat olarak fazla geliyo daha uygun olarak internette bonacibo markasını buldum kullanan varmı yada farklı bı mama onerısı olan

17 CEVAP

patisu35

1 numaralı dediğiniz mamalrın fiyatları çok yüksek herkes o mamaları alamayabilir ve ayrıca şunuda duydum hayatımda duyduğum en saçma şey madem prof mama alamıyosunuz kedi beslemeyin diyenler var bu nasıl mantık hayvan beslemekte mi zenginler için oluyor çok saçma lütfen insanlara sert çıkışmayın o adam bonacibo alabiliyodur ve o mamyı aldığı içinde kedi sahiplenmekten vazgeçemez hemen çıkışmayın ve en uygun fiyatlı yinede güzel olan mamları söyleyin madem yardım etmek istiyorsunuz.

tika_waylan

Acaba buyuk bir cay bardagi miydi :)
ya benim tombis de oyle ya naisl miyavliyor kiyamayip veriyrodum gercekten kilo aldi zor ama dikkat edin veteriner 1 cay bardagi dediyse o sekilde verin 1 cay bardagi mamayi mesela 2 ya da 3 ogune bolun. Ben 3 ogune boluyoru artik benimki hareketli degil o yuzden belki bu kadar kilo aldi sizinki masallah zip zipmis ne guzel yedigini yakiyor demek ki masallah.
Ya maddi olarak zorlanabiliyoruz en iyisini siteriz alamayabiliyoruz bazen. Gene de iyi bir mamayi olculu vermeden yanayim 2 kilo mama 1
5 ay gitmeli veterinerinizin dedigi olculere gore. Arada tavuk haslayin kabakla havucla pirincle falan. Daha uyguna gelir balik haslayin ya da yagsiz ton baligi verin azar azar. Ama tabi bunlari veterinere sorup onun da onayini alip yapmak lazim. Az biraz yagsiz yogurt 1 kasik falan belki. Bu sekilde hem daha uyguna gelir mama cabuk bitmez hem de saglikli bir beslenme olur.
Ama tabi once veterinerlerin evet bu saglikli bir beslenme cesididir demesi lazim ben sadece deneyim ve arastirmalarim sonucu bunu yaziyorum.