Bonacibo Mama Nasıl

Brit care kullanıyoruz şuanda ama fiyat olarak fazla geliyo daha uygun olarak internette bonacibo markasını buldum kullanan varmı yada farklı bı mama onerısı olan

17 CEVAP

pinarcuk

bonocıbo ben kullandım yaklasık 3 ay ıran kedıme kıtten cok ıstahla yedı ama deger olara kbaktıgımda ılk basta fıyat aıcsından degelerı normal geldı ama pek onermıyorum nedense bu mamayı hem cok kotu wc ve agız kokusu yaptı hemde bıraz tuy doktu sanırım .kılo aldırma konusunda normal.onun dısnda sorunumuz olmadı mamayla ılgılı ama bıtınce tekrar aynı mamadan almadım su an golosı kullanıyorum sızde ıcerıgne bakabılırsınız bır ıtalyan markası fıyat ve ıcerık acısından ben yeterlı olacagını dusunuyorum ama tabıkı ımkanınız varsa daha ust tahılsız markaları tercıh edın derım .

Bonacibo brite göre 2-3 gömlek düşük bir mamadır. Fiyat olarak uygundur ama aslında o kadar iyi bir mama değildir. Karbonhodrat yağ oranı dengesiz ve mineral madde tuz oranı da kullandığınız mamaya göre yüksek siz köpek için mi kedi için mi mama bakıyorsunuz birde fiyat aralığınız nedir

Badems

Veteriner bonacibo önermiyorum diyo çıkıp hala ben öneriyorum diyolar pes. Biri vardı burda, iyi bir mama değil içinde tuz var dediğim için kendini paralamıştı tuz yok diye, nerede acaba içinde olanları görsün şuradan.

Ametist01

Imkanınız varsa petshopta açık nd mama var iki kilosunu 50 tl ye alıyorum ben beylikduzunde kampanyaları takip ederseniz bazı alışveriş sitelerinde 1,5 kilosu 50 tl ye falanda düşüyor.

proplanın 400+400 kampanyası oluyor onu takip edebilirin birde büyük paket alırsan daha uyguna gelir onun dışında purina cat chow citten da öneririm

aycacetin sen az önce mama önerisi istemişsin bir kaç kişi bonacibo yazmış kullandın mı sen bu mamayıda öneriyorsun merak ediyorum

aycacetin2472

Bn bonacibo oneririm

Purinanın fiyatı daha uygun geldı ondan sparıs edicem Çok teşekkür ederim yardımınız için

Purina markanın adı proplan 1. kalitesi cat chow da ikinci kalitesi ama yinede güzel bir mamadır güvenle kullanabilirsiniz

tahare

İlk başta bi ğaket istedim deneme için 100 gramlık bişey gönderdiler kedim saldırdı resmen. Bende sevdi dedim denemek için sipriş ettim etmez olsaydım. Kedim çok ama çok aç olunca yiyor ağzıma atacağım ekmeği kapıyor hiç tavsiye etmem. Ufak dostunuzu üzmeyin saygılar...

aycacetin2472

Hyr kullanmadim. Arkadaslarim kullaniyo. Gayet memnunlar o yuzden dedim:) vethekmehmetkoc

tika_waylan

2 kilo mama 3 haftada nasil bitirdi? Cok yiyor ama cok fazla ah benim obur da oyle versem dunyayi yer olcuyle dikkatli veriyorum artik iyice tombisko oldu cocuk ki daha 6 aylik.
Benim bildigim 4 aylik 50 grsm yemeli yani aylık 1.5 kilo tabi bu ortalama siz aldiginiz mamanin arkasinda yazan ya da verinerinizin onerdigi sekilde kullanin ama bence kaliteli mama verin daha az verin.

Kedi için 4 aylık tekir suankı mamanın 2 kilosunu 75 e almıştık 3 haftada bitti çok yediği için çabuk bitiyo

Lavitali onerirmisiniz o nasıl

Günde bi çay bardağı demisti veteriner ama kıyamıyorum sürekli mamanın oldugu yere gidip miyavlıyodu bide çok hareketli duvardaki saate bile zıplamaya calısıyo oyuzden bende kısmak ıstemedım mamasını