Bitmeyen İshal Sorunumuz

Baharkedi

İshalimiz devam ediyor bugün antibiyotiğe başladık. Miniğime dua edin lütfen. Çok küçük daha yaşaycak güzel günleri olsun 🙏🏻😢

6 CEVAP

Anonymus552223

Cok kucukmus veteriner mi yazdi antibiyotigi?

Baharkedi

Evet başka çaremiz kalmadı kendiliğinden geçmedi reflor verdik olmadı maması en iyi mama o yüzden mecbur kaldık artık

Elifkirci

Mama olarak ne kullanıyorsunuz?

Salihaylmz

Çok geçmiş olsun :(
veteriner mamasını daha katı verin dedi mi acaba?
Benim veterinerim ishal olursa süt tozunun suyunu azalt daha katı ver demişti

Baharkedi

Mama olarak milkocat kullanıyoruz. Daha katı verdik olmadı yinede çok da katı verip barsakları yormak istemedi vet. Reflor da fayda etmedi. Bakalım ne olacak antibiyotikden sonra. Umarım düzelir yavrum.

Patiskoo

Bende kedime antibiyotik içirdim 1 ay ameliyattan sonra. Tereddüt edip veterinerime sormuştum, dozunu gerektiği kadar ayarladığımız için problem olmaz dedi.. İçiniz rahat olsun daha büyüyecek zıp zıp oyunlar oynayacak sizle :) stres yapmayın hissediyorlar