Kedimin Cinsi Ne

Bdmczmira

Van kedisi diye sahiplendik fakat petshop'a gittiğimiz de bu tekir dedi. Cinsinin pek önemi yok sadece merak ettim tekir mi Van kedisi mi

7 CEVAP

Bikedi

Bilmiyorum ama cok minnismus.

Elifkirci

İki gözü aynı gibi görünüyor. Kırma olabilir.

emre_ang

Fotoğraf çok çapraz çekilmiş, yüzü ön profilden çekerseniz o zaman anlaşılabilir. Ben uzmanı değilim fakat çoğu kedi melez oluyor.

sforselin

Van kedisi standartları belirlenmiş, resmi bir kedi ırkı değil. Beyaz ve iki gözü farklı renk olan her kediye van kedisi diyebilirsiniz bu yüzden.

Bdmczmira

@elifkirci bir gözü mavi bir gözü yeşil fotoğrafta tam belli olmuyor

Bdmczmira

Emre_ang tam fotoğrafı yok malaasef ama iki gözü de farklı renk. Annesini Van kedisi babası da Ankara ve Van kedisi kırması

Yagizsolakk

Cidden asilmiş kedi dostunuz.
Cins olarak bi fikrim yok ancak van olabilir. Pet shop konuşur. Sorsan açık mamalar en kral mamadır onlara göre.