Diğer Köpeklerle Anlaşma

Emre_4515

6 aylık samoyed sahibiyim köpeğim başka köpek görünce oynamak istiyor fakat nasıl oynaması gerektiğini bilmiyor köpek görünce saldırgan veya değil ona doğru gitmek için çok çabalıyor karşıdaki köpeğin diş gösterip havlamasına hiç takmıyor saldırgan olmayan diğer köpekler tanışmak için gelince heyecanlanıp üzerlerine atlıyor çevresinde hızlıca koşup atlamaya devam ediyor bu davranışı o köpekleri de rahatsız ediyor diğer köpekler gibi koklayıp tanışamıyor ona bunu nasıl öğretebilirim

3 CEVAP

zibityus

kral köpek ailesi beden dili eğitimi alırsanız ne yapmanız gerektiğini ve çok daha fazlasını öğrenirsiniz

Mehmetkr

Benim köpeğim de genelde öyle yapardı ama iyice yorulduktan günlük egzersiz ihtiyacını karşıladıktan sonra o kadar heyecenli olmuyor

Mehmetkr

Heyecanlı*