Kedime En Uygun Mama

aycacetin2472

Anket

Proplan
(6 oy)
Acana
(7 oy)
Royal canin
(2 oy)
Bonocibo
(1 oy)
Mito
(0 oy)
Reflex
(1 oy)
Whiskas
(1 oy)
Toplam (18 oy)

Kedim. 7 aylik. En kaliteli ve uygun fiyatlı mama. Sizce hangisidir. Yorum olarak nedenlerini. Veya zararlarini yazarmisiniz

16 CEVAP

seymengul

Farmina kedi mamasinin ürünleri N&D ve matisse yi öneririm arastirin lütfen :)

Gofretsla

berbat bir mama olan royal canıne geçtim orumlarda haklılarmış eğitimli hayvan dakkada bir kaka yapıyor hemde evin ortasına royal canın hılls proplan iğrenç!

Bu mama klasmanında Bozita'yı öneririm size. Kullandığım ve memnun kaldığım bir İsveç maması.

Puppy730

Glisemik indeksi düşük olan tahılsız seri Acana tabii ki. Alerjen tahıl içermiyor. Diğer mamalar yüksek oranda tahıl içeriyor. Et oranı tahıl oranından az. Royal canin güya tahılsız mama çıkarmış ama içinde et dışında her şey var neredeyse. Acana veya N&D size uyar. Orijen biraz ağır.

Ayça ben Golosi kullanıyorum ve çok memnunum. Uygun fiyatlı ama öyle basit bir market maması değil, gayet düzgün içerikli, et oranı yüksek, mg oranı düşük iyi bir İtalyan maması

dollfacepersian

Brit Care baktınız mı acaba? Kediniz için tahılsız formülleri de uygun. Ben daha önce sormuştun Türkiye temsilcilerine.

Merhaba , kedinizin ırkı yaşı ksırlaştırılmış mı bu tür bilgileri verirseniz daha iyi yardımcı olabilirim

aycacetin2472

Bn golosi almayi dusunuyorum. Sizce iyibi markami

aycacetin2472

Evet bnde golosi alacagim. Guzel. Bi mamaya benziyor. Tesekkur ederim elif

dollfacepersian

Ne oldu acaba? Ben Brit care kullanmaya başlayacağım da

aycacetin2472

Herkez kendi dusuncesiyle oy verebilirmi

patisu35

şimdi en uygun fiyatlı ve kaliteli mama arasında bonacibo var bence ve kimisi bonaciboyu kötülüyor kimiside övüyor ve ben öven insanları daha çok gördüm daha kullanmak nasip olmadı gerçi ama elimdeki mama bitince spariş vermeyi düşünüyorum

aycacetin2472

Van kedisi 7 aylık dişi

aycacetin2472

Baktım. Fakat. Yakin bi arkadasim. Kullandi ve pek yaramadi. Pisicige o yuzden. Hic. Aklimdaki dusunceyi bulandirmadan golosi alacagim

aycacetin2472

Kedicik. Hep kusuyordu. Yani mamayi yedikten sonra. Onlarda. Golosiye gecti. Tabi kediden kediye fark eder